MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 6318835
nr 631 8835
Skåp
1700-tal, senare bemålning, längd: 55, djup: 35, höjd: 110
Kondition: slitage, skador,senare delar
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2010
kl 17:38:19
100 kr
200 kr
300 kr